Jak jsme firmě Loomis vytrhli trn z paty a nastartovali úspěšnou spolupráci

O společnosti

Společnost Loomis vstoupila do České republiky v roce 2010 akvizicí firmy Agency of Security FENIX CIT a.s., která se specializovala na bezpečnostní služby včetně přeprav a zpracování hotovosti již od roku 1989. Pod novým obchodním jménem Loomis Czech Republic a.s. tak již na českém trhu působí více než 13 let. V současnosti se jedná o jednoho z největších poskytovatelů cash management služeb ve střední Evropě.

Služby společnosti Loomis se specializují primárně jak na tuzemskou, tak mezinárodní přepravu hotovosti a cenin, zpracovávání hotovosti, výměnu bankovek a mincí, obsluhu bankomatů, úschovu hotovosti a cenin, obsluhu trezorů a automatických pokladních systémů, chráněné doprovody a komplexní bezpečnostní řešení.

Právě kvůli povaze poskytovaných služeb podléhá společnost Loomis náročným bezpečnostním certifikátům a legislativním omezením. Výjimkou nejsou ani webové stránky společnosti loomis.cz, a právě zde vstupujeme na scénu my se svou expertízou.

Naše spolupráce

Na spolupráci se společností Loomis.cz nás doporučil přímo vedoucí technického sektoru klienta. Poté co neúspěšně vystřídali několik firem, které měli za úkol zhostit se zlepšení bezpečnostního ratingu webu. Žádná z nich si s tímto úkolem neuměla správně poradit. Bezpečnostní rating internetové služby Bitsight musí splňovat veškeré firmy podnikající ve finančním sektoru, do kteréhož sektoru Loomis definitivně spadá.

Naše práce vyžadovala nejprve celý web Loomis.cz přemístit na náš hosting, a poté teprve začít s úpravami. Pro následné zvednutí bezpečnostního ratingu z B na A jsme museli upravit části WordPressu tak, abychom současně s tím nijak neupravili design již existujícího webu, který zhotovila jiná IT firma.

BitSight rating webů Loomis.
Obr. 1: Statistika ratingu BitSight od našeho převzetí hostingu v prosinci 2020. Český a Slovenský web mají stabilně nejvyšší rating z celé skupiny.

Z toho plyne, že naše přidaná hodnota je schopnost na IT poli řešit jakékoli nestandartní situace, přičemž se plně přizpůsobíme vašim potřebám.

Potřebujete i vy vyřešit technickou výzvu ve vašem byznysu?