PPC

Správa PPC kampaní v systémech Sklik a Google Ads, která dává smysl.

PPC

PPC kampaně jsou součástí výkonnostního marketingu. Pokrýváme jimi reálnou online poptávku a cílíme na nejvíce nákupní publikum v podobě uživatelů, kteří aktivně hledají zboží či služby. V rámci správy optimalizujeme konverzní poměr kampaní. Díky důkladnému měření, datovým analýzám a sledování chování zákazníků zvyšujeme účinnost reklam. Kampaně s platbou za proklik doporučujeme klientům, kteří nabízí vyhledávaný produkt či službu.

Na co jsme pyšní

Již druhým rokem se nám daří zvyšovat objednávky internetu

Navzdory silně konkurenčnímu prostředí se nám díky perfektní spolupráci s manažery společnosti Planet A již druhým rokem se ním pomocí PPC daří zvyšovat počet objednávek internetu AIM, který v důsledku této činnosti vyrostl v ČR z lokálního poskytovatele na úroveň globálního hráče.

Prodáváme přes optimální produktové kampaně

Naše produktové kampaně prodávají vína a vinotéky z luxusní vinárny WineBar, jezdecké vybavení z e-shopu Equestrians, nebo koupelnové příslušenství Mereo. Vysokého výkonu dosahují díky pečlivé segmentaci, přesnému cílení na nákupní fráze a důslednému vylučování nevhodných klíčových slov.

Naše další služby

Šipka nahoru